İsminiz

E-posta Adresiniz

Seans/Workshop/Eğitim

Yorum

*Tüm alanların doldurulması zorunludur. E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 F. tarafından yorumlandı.


Seans

Analiz seansının benim için ne kadar eğlenceli ve bir o kadar da merak ve farkındalıkla geçtiğini bilmenizi iserim. Sizinle tanışmak çok güzeldi. Sevgilerimle

 

 Ahu M tarafından yorumlandı.


Seans

Yılbaşında hediye olarak colourfit hediye çeki armağan edildi. İlk başta neyle karşılaşacağımı bilmediğim için biraz tedirgindim ama ayna karşısında kendimi izlerken eğlenmeye bile başladım. Seanstan çıkar çıkmaz kartelamla birlikte Cevahir Alışveriş Merkezi’ne gittim. Hayatımın en kısa süren alışverişiydi, en bilinçli yaptığım alışverişti ve iyi göründüğümü bilmekten büyük keyif alıyorum.. Harika bir hediye!

 

 A.B. tarafından yorumlandı.


Seans

Renk analizi seansımız sırasında renklerin görünüşümüzü ne kadar etkilediğini net olarak farkettim, baska birsey değistirmeksizin yalnızca giysimizden yuzumuze yansıyan farklı renkler ve tonları ile olusan degisiklikleri izlemek harika; ciddilesme, yumusama, soluklasma gibi anlık degisiklikler oluştu. Uygun kullanımları halinde renklerin bize çok olumlu katkılarının olabileceğini öğrendim, örneğin yorgun bir günümüzde canlı görünmeyi başarabilmek gibi. Ve analiz sonrası giysilerimi bu mantığa göre düzenlemeye başladım, böylelikle yepyeni kombinasyonlar oluşturabildigim gibi, giyinme sürem de azaldı. Kısacası çok keyifli ve yenileyici, rengarenk bir çalışma, renkleri farklı açılardan tanımak ve kullanabilmek isteyen herkese öneriyorum. Ben, eğitim de almayı planlıyorum.

 

 G tarafından yorumlandı.


HEDİYE SEANS

Renk analizi seansından çok memnun kaldım. Makyaj malzemesi ve giysilerde yanlış alışverişlere artık son. Tavsiyesiyle beni buraya yönlendirerek, gereksiz harcamalarımı sıfırlamama yardımcı olan arkadaşıma ve Oya Hna teşekkür ediyorum J

 

 Renk Danismani tarafından yorumlandı.


Eğitim

Elinizi sırtımda hissetmek müthiş bir güven. Aklım fikrim renklerde, gözlerim fıldır fıldır :))

 

 Mustafa tarafından yorumlandı.


SEANS

Her ne kadar bugüne kadar üstüme giydiklerimin renklerinde çok yanılmamışsam da, evde giymediğim nice gömlek ve kravatım mevcut. Herşey bir saat içerisinde net bir şekilde formüle oturdu ve aynada gördüklerim hafızama kazındı. Mesleğim gereği mahkeme salonlarında hangi kombinasyonları ve sosyal ortamlarda hangi renk kombinasyonlarını giymem gerektiğini çok çok iyi anladım

 

 tesekkur tarafından yorumlandı.


kozmetik eğ.

İlk defa makyaj ve ürün içeriği haricinde de bakış açımızı çok genişleten bir eğitim oldu. Akıcı ve eğlenceli bir eğitimdi. Renklerin tonları ve sıcak soğuk alttonlu renkleri öğrnmek müşteriyle de paylaşabileceğim iyi bir bilgi oldu. Güvenilirliğimi arttıracağını sanıyorum. Satışı daha hızlı kapatacağımı da sanıyorum.

 

 Can tarafından yorumlandı.


RENKLİ KOZMETİK EĞİTİMİ

Verimli bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Gerek uygulamalarla gerek slayt görselleri ile gayet başarılı bi eğitimdi

 

 Arzum D tarafından yorumlandı.


RENKLİ KOZMETİK EĞİTİMİ

Hem kendi kullanabileceğim ürünleri, hem de önerebileceğim renkleri daha iyi tanıdım.Bugüne dek kendi beğendiklerime torpil geçiyormuşum =)

 

 Aysen tarafından yorumlandı.


KOZMETİK EĞİTİMİ

Pozitif güleryüzlü verimli eğitiminiz için teşekkür ederim.

 

 Kübra tarafından yorumlandı.


EĞİTİM

Herşey için teşekkürler, emeğinize sağlık, sizi tanımak güzeldi.

 

 N.G. tarafından yorumlandı.


KOZMETİK RENK EĞİTİMİ

12 yıldır bu sektörde çalışmış olmama rağmen böylesi bir eğitimi nihayet aldığıma çok memnunum. Renkler ile müşterilerimizin daha sağlıklı görünüm kazanmasına kendi renk ve tonlarını bulmalarında çok etkili olacağına inanıyorum.Hatta bu eğitim sayesinde müşteri güveninin 3 kat daha fazla olacağına inanıyorum. Oya Hanıma çok teşekkür ederim.

 

 İsimsiz tarafından yorumlandı.


KOZMETİK EĞİTİMİ

Benim kişisel bilgimi ve sahadaki satışımı yüksek düzeyde etkileyeceğine inanıyorum.

 

 Fatma Ç tarafından yorumlandı.


RENKLİ KOZMETİK EĞİTİMİ

Çok verimli ve etkili bir eğitimdi. Yaptığım işe çok farklı bir boyuttan bakmamı sağladı. Donanımı ve sabrı takdir edilebilecek bir eğitmen. Kozmetikte bence yeni bir boyut oluşturabilecek bilgilere sahip. Teşekkürler =)

 

 SIDIKA HATİPOĞLU tarafından yorumlandı.


workshop

Biraz sohbetten sonra saçlarımı ve giysimi beyaz birer örtüyle kapladık ve Oya’nın yanında getirdiği kumaşları tenime yaklaştırıp renklerin insanı nasıl yaşlı veya genç, diri ya da soluk gösterebileceğine bizzat tanıklık ettik. Mesela bazı renkler bakışlarıma bile canlılık getirirken, bazıları göz altımı mor gösteriyordu!!!Ben zaten halihazırda çok sık kullandığım renklerin benim rengim olduğunu, ve mesela bir yıl önce almama ragmen gardrobumda giymeden duran 2 takım elbiseyi neden giymediğimi bu atölye sonrasında çok net anladım. Bundan sonra gardrobuma hangi renkleri alacağımı, hangi renklerin beni iyi gösterdiğini öğrendim

 

 mç tarafından yorumlandı.


SEANS

Verdiğiniz tüm faydalı bilgiler için, gülen yüzünüz ve pozitif enerjiniz için teşekkür ederim. Sizinle tanışmaktan çok memnun oldum.

 

 Z. tarafından yorumlandı.


RENK DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ

Oya Hanım sizi nasıl seviyorum bilemezsiniz. Bu kadar keyif alacağım renklerin içine bu derece girmeme vesile olduğunuz için. Yollarımız kesiştiği için çok ama çok mutluyum.

 

 Deniz Bengü Özdağ tarafından yorumlandı.


SEANS

Uzun yıllardır takıntılı olduğum birkaç rengin dışında hiçbir renge dolabımda yer vermiyordum. Kendime yakışmayacağını fazla iddialı olacaklarını düşünüyordum ama bir yandan da sürekli aynı renklerin içinde olmanın verdiği sıkıntıyı da yaşıyordum. Tam da bu zamanlar renk analizini keşfettim ve yıllardır giymediğim kırmızının aslında bana yakıştığını öğrendim. Analizin üzerinden henüz birkaç gün geçti ve küçük detaylarla farklılık yaratmaya başladım. Detaylar küçük olsa da, fark yarattığı belli ki, övgüler arttı, bakışlar değişti. Bu analize gelmek ile kesinlikle çok iyi bir iş yapmışım

 

 La Petite Dolly tarafından yorumlandı.


Eğitim

Yazın gelmesi ile hepimiz lahana gibi giyinmekten sıyrılıp az ve öz ile şık olma çabasına gireriz. Aynı zamanda da tüm kış saklandığımız siyahlardan kahverengilerden sıyrılır turunculara mavilere yeşillere bürünmek isteriz. Ben de kendini canlı renklere verenlerdenim. Gerçi ben kışın da renkli giyinirim ama yazın bunun dozajını fazlalaştırırım. İşte o zaman Oya Komar hocamdan aldığım renk eğitimi ve bana özel renk kartelamı konuşturmamın vakti gelir! Sizin pigmentlerinize özel belirlenen renk ton kartelası, sizi hem daha dinç hem daha enerjik hem daha şık hem daha güzel hem daha genç hem daha fark edilir kılar. Pigmentlerime uygun aldığım mavi tondaki gözlüklerim ve neredeyse üstüme yapışan fuşya tonlu hırkam ile tüm hayatımı geçirebilirim :) Bu ikiliyi giydiğim günden beri iltifat etmeyen kalmadı. Alışveriş yaptığım yerlerdeki kasiyerlerden tutunda metroda yanımda oturan yaşlı teyzeye kadar " ne kadar renklisin, gözlüklerin harika, ne kadar enerjiksiniz" gibi bir çok iltifat aldım… Bu inanın o kadar harika bir duygu ki, enerjinizin insanlara/hayata taşması demek. Size tavsiyem yaza girerken siz de renklerinizi/tonlarınızı öğrenin ve tüm hayata renklerinizle bakmaya başlayın :)

 

 Canan A. tarafından yorumlandı.


Seans

Hayatım boyunca dış görünümüme yaptığım en iyi yatırım. Renklerimi öğrendiğimden bu yana kendime güvenimde ve aldığım iltifatlarda ciddi bir artış var.

 

 Sena Ertem tarafından yorumlandı.


BİREYSEL SEANS

Colourfit bana en sevdigim ama kullanamadığım rengi iade etti. Bununla da kalmadı; yepyeni bir rengi hediye etti! Giydiğimde gözümü rahatsız etmeye başlayan ve bu nedenle son senelerde vazgeçtiğim kırmızı rengin aslında yanlış tonlarını seçtiğim için bana yakışmadığını Oya Hanım sayesinde keşfettim. Bir ordu dolusu insan biraraya gelip "Kırmızı sana yakışıyor" diye bağırsa dahi buna inanmayacakken, Oya Hanım ile yaptığımız çalışma sırasında sıcak alttınlu bir kırmızının aslında bana ne kadar yakıştığını gözlerimle gördüm. Ayrıca, su yeşili renkli kumaş parcasını üzerimde denediğinde gözlerime inanamadım. Bu renkle çok iyi hissedeceğim hiç aklıma gelmezdi. Artık bu tatlı açık yeşil tonunu severek kullanıyorum ve her giydigimde "bugun ne kadar hoş görünüyorsun, naptın sen?" şeklinde övguüer alıyorum :)

 

 Dilara İ. tarafından yorumlandı.


Seans

Geçen hafta teyzem vasıtasıyla “renk analizi” diye bir konseptten haberdar oldum. Benim de aldığım ama kullanmadığım, bazen yakışıp yakışmadığından emin olmadığım giysilerim, makyaj malzemelerim olduğundan denemeye karar verdim. Çok beğendiğim bordo rujum, pembemsi bir bordodan ziyade hafif kiremitimsi bir bordo ve neden harika durduğunu anladım. Gerçi birçok renkte doğru tercih yapıyormuşum ama birkaç rengi, yeni alışverişlerde tercih etmeme olasılığım var bundan sonra. Gözlerimdeki ışıltıyı azaltıyorlar. Yakası kahverengi kürklü montumu neden bu kadar yakıştırdıklarını ve kendimi içinde harika hissettiğimi anlamış oldum. Kısacası, bazı tercihlerimi neden yaptığım, bir formüle oturmuş oldu, estetik anlayışı yüksek bir gözüm varmış. Bunu kısmen uyguluyordum ama alışverişlere ciddi uzun vakit harcayarak. Şimdi kendime özel formül ile gereksiz yere vakit kaybetmek yok. Saç renklerimde (doğal hali harika ama) hangi tonları kullanmam gerektiğine dair fikrim oldu. Dore, bakır yansımalar uygun olacakmış ve küllü renkler pürüzsüz cildimi metalik gösterecek, bunu gözlemleyebildim. Yine de Oya Hanım saç rengime dokunmazsam daha çarpıcı görüneceğimi söyledi. Beni yanıltmayacak renklerim var. Hatta ve hatta bayıldığım siyahtan dahi daha özel gösteriyor beni. Elimde de “top5” rengimin işaretli olduğu bir renk kartelası var, kıyaslayabilmek için… Hediye alacak arkadaşlarıma duyurulur ;) Bu uygulamadan beni haberdar eden teyzem bir sonbahar kadını, farklılıklarımızın nereden kaynaklandığını anlıyorum şimdi. Karakterim gereği renkten kaçınıyordum. Oysa belki hayatımda ilk kez, karşımdakiler beni nasıl algılıyor onu gördüm, anahtar kelimelere uyan bir rengi üzerimde bulundurduğumda, ben yadırgasam da beni nasıl ışıldattığını gördük. Şimdiden iltifatlar alıyorum. Herkes bu şaşırtıcı ve faydalı uygulamadan geçmeli, kendini tanımalı diye düşünüyorum.

 

 F.A. / Fethiye tarafından yorumlandı.


Seans

Merhaba Oya Hanım, Size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum. Sihirli bir değnekle dokundunuz sanki bana!.. Dolabım nasıl hafifledi nasıl hafifledi bilemezsiniz. Ayrıca hafif bir makyajla ( sadece mürdüm bir göz kalemi ve mat bir şeftali rujla) şaka gibi nasıl değişim geçiriyorsam, herkes ama herkes ne yaptınız bir değişim var çok iyi görünüyorsunuz diyor. Ben de her seferinde içimden size teşekkür edip sadece biraz makyaj yaptım diyorum. Sadece teşekkür etmiyorum size tüm iyi enerjimi ve dualarımı yolluyorum.

 

 P.Y. tarafından yorumlandı.


GRUP SEANSI

Pazar gününü gardrop başında geçirdik. Benim elediklerim daha çok hediye olarak gelmiş giysilerdi :) Emre’nin de alışveriş için nedeni olmuş oldu. İlginçtir Emre, daha önce bu renkler/ton sana yakışmıyor dediğim kazaklarının kendisine uygun olmadığını gördükten sonra bir de bana fırça attı neden söylemiyorsun diyerek :))) Ben de çeşitli kereler söylediğimi hatırlatmaya çalıştım ama böyle bir eğitim almadan duyabileceği eşikten geçememiş o sözlerim anlaşılan... Özetle bu eğitimden ikimiz de çok faydalandık, cumartesi gününüzü bize ayırdığınız için teşekkür ediyoruz. Tüm arkadaşlarımla paylaşacağım bir deneyim oldu. Gardrobun başında Emre’nin oh bee, sonunda anladım deyişini duymanızı isterdim

 

 Tülay Şahin Soyarık tarafından yorumlandı.


SEANS

Hayatımın her döneminde renklere meraklıydım..Onların ruh halimiz üzerindeki etkilerini severim. Ama giyinmek konusunda renkler hep kafamı karıştırırdı. Kırmızı bana yakışır diye aldığım kırmızı kazağı ilk kez evde denediğimde yakışmadı diyerek bir daha giymeyen ben bunun nedenini; Oyanın keyifli kişiliğiyle basit bir şekilde anlattığı bir seansta anladım. Renkli kumaşlar bir bir üzerimde değişirken yüz ifademin, yaşımın hatta sağlık durumum hakkındaki yorumların nasıl değiştiğini görmek beni çok şaşırttı. Aslında iç güdüsel olarak bazı şeyleri doğru yapsamda yanlış yaptığım şeyleri öğrendim. Böylece artık alışveriş, benim gibi çok zaman harcamak istemeyen biri için çok daha kısa ve keyifli geçecek gibi görünüyor.Colourfitte geçirdiğim keyifli öğleden sonrası çok güzel bir deneyimdi. herşey için çok teşekkür ederim

 

 Sinem G tarafından yorumlandı.


Grup Seansı

Cumartesi günü kızlarla biraraya gelerek hem renk analizinden geçtik, hem de rahatça sohbet etme fırsatı bulduk. Artık, alışverişe birlikte çıkmak eskisinden daha keyifli olacağa benziyor. Sonbaharım bu arada ;)

 

 Aylin Eyican tarafından yorumlandı.


Seans

23 yaşındayım. Üniversiteden yeni mezun oldum ve iş arayışlarıma başlamak üzereyim. İş başvurularımda olduğu kadar özel hayatımda da kullanacağım renkleri ve renk kombinasyonlarını öğrendim. Bu genç yaşımda görüntümle ilgili çok değerli bir bilgiye sahibim. Teşekkür ederim :)

 

 Çiğdem E. tarafından yorumlandı.


Kurumsal Seans

Bir insan kaynakları uzmanı olarak, çalışanlarımızın kısıtlı giyim bütçelerini doğru renklere aktararak kurumsal imajımızı zedelemeyecek olmalarını bilmek çok güzel. Seanslar çok keyifli geçti ve tüm çalışanlar sıranın kendilerine gelmesini hevesle bekledi. Sonuçlar hem çalışanlarımızın işhayatına hem de sosyal hayatına yansıdı

 

 Ecarina tarafından yorumlandı.


Seans

Takıntılı olduğum birkaç renk vardı. Eşim çok yakıştırmıyordu ancak dünyanın en zarif kadını olduğumu düşünüyordum. Ta ki Oya Hanım, beğendiğim bu tonların kırışıklıklarımı daha belirgin hale getirdiğini gösterene kadar. Olduğundan yaşlı görünmeyi kim ister? Artık kendi renk karakteristiğime uygun renklerde giyiniyorum, karşımdakiler değişikliğin ne olduğunu tam çıkartamasalar da, çok iyi göründüğüme dair aldığım övgülerin haddi hesabı yok.

 

 Arzu Toktay tarafından yorumlandı.


Seans

Oya'nın seansi öncesi biraz ürküyordum çünkü, kısıtlanacağımı, seans sonrası “sana yeşil yakışıyor ya da sarı yakışıyor, bundan böyle bu rengi kullan” deneceğini sanıyordum. Renklerin bana uygun tonlarını öğrenmiş olmak harika... Doğru renkleri kullanmaya başladığımdan bu yana çevrem, gözlerimin ışıl ışıl olduğunu söylüyor

 

 Melike Badıllıoğlu tarafından yorumlandı.


Seans

Bugüne kadar bilmeden de olsa doğru renkleri kullanmışım ancak bir kaç renge hapsolmuşum. Seans sonrası bana çok yakıştığını farkettiğim yeni renkleri keşfetmiş olmak beni çok heyecanlandırıyor.

 

Sayfa : 1

     Toplam 31 yorum bulunmaktadır.